Black Friday Inspirations #4

Monika Jagaciak. Tej młodej (rocznik 1994), zjawiskowo pięknej modelki, nie trzeba nikomu przedstawiać. Dziewczyna, mimo swojej bardzo wysokiej pozycji w świecie mody, nie straciła swojego młodzieńczego blasku, w porównaniu do wielu jej rówieśniczek, które widuję na co dzień. Dziewczyna nie przebiera się, nie stroi, czy też nie stylizuje się na bogato, byleby pokazać całemu światu brandy ubrań, które na sobie nosi. Do tego skromna, nieco zachowawcza i dobrze wychowana.

Co w niej cenię? Przede wszystkim cechy fizyczne: zawsze świeża i nieskazitelna cera, naturalne włosy – co jakiś czas skracane i zapuszczane od nowa, świetna i wysportowana sylwetka, a poza tym uśmiech nieschodzący z jej twarzy.

Dalej – ubrania, buty i dodatki. Zapewne Monika ma bardzo dużą kolekcję ubrań, butów, torebek i dodatków, jednakże prawie zawsze można zobaczyć ją poza wybiegiem w czerni, ewentualnie w innym, bardzo neutralnym kolorze. Gdy jakiś element jej garderoby ma krzyczeć, to krzyczy. Wciąż jednak to tylko element. To nie cały strój, nie ona sama. Fokus na detal, potem –  na całą postać.

I ostatnia bardzo cenna kwestia – dziewczyna ma nieco ponad dwadzieścia lat i na szczęście w jej głowie można zastać porządek. Takie właśnie sprawia wrażenie. Nie da się tam zlokalizować  w jej głowie wiecznej imprezy, lansu na ścianach i w sieci, czy obnoszenia się ze swoim stanem konta.

Konkludując, Monika to urocza dziewczyna, którą można naśladować o każdej porze dnia i nocy, nie tylko wzorując się na jej wyglądzie zewnętrznym, ale też tym, co siedzi w jej głowie.

Uwaga do młodych dziewczyn, aspirujących do roli wizażystek, czy królowych makijażu. Spójrzcie na Monikę – czy naprawdę wasza skóra musi dusić się pod kilogramem tapety? Na co dzień widuję najpierw waszą starannie wystylizowaną twarz, a potem was. Czy warto ? Nie sądzę. Macie wszystko, co potrzeba. Podkreślajcie, a nie zamalowujcie. 

Poniżej trochę zdjęć z Moniką w roli głównej.

229700

belstaff_rtw_ss2013_candids_27_tachman_183533998dsc_0386_1

tumblr_l4xx73mteb1qcz5d3o1_500_large

tumblr_lbswi2iurv1qarihio1_500_large

u8z_j_21c9f2402af7c598679942f0898612c6

tumblr_lzytr7bq4g1qjb2xz

4407768859_aa499ef7bb_b

tumblr_mgdowdmylp1qjb2xzo1_1280

46-monika-jagaciak-4
Źródła zdjęć: Internet(y)
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s